Organizacja wyjazdu - Wyspy Madagaskaru
Naszą specjalnością są wyjątkowe zadania. Poniżej prezentujemy tylko wybrane realizacje, które mogą świadczyć o kreatywności naszych Zleceniodawców.

Organizacja wyjazdu - Wyspy Madagaskaru
Na życzenie Klienta pomogliśmy w organizacji niezwykłego wyjazdu na Madagaskar dla grupy znajomych.
W ciągu paru dni 8 osób poznało kilka magicznych miejsc . Poniżej prezentujemy zrealizowany program.

Dzień 1 ANTANANARIVO
Przylot wieczorem do Antananarivo, transfer do hotelu Tana Plaza. Nocleg.

Dzień 2 ANTANANARIVO – NOSY BE
Po śniadaniu krótkie zwiedzanie stolicy Madagaskaru – Antananarivo (Tana). Pogórkowata okolica, gdzie leży Tana, jest pełna kontrastów. Czerwone gliniane domy, kościoły z wieżami odizolowane na szczytach wzgórz, mozaika brązowych i zielonych pól ryżowych, kręte uliczki, liczne i gwarne stragany stojące naprzeciw nowoczesnym budynkom, sklepom oraz licznym samochodom. Antananarivo jest jedną z najatrakcyjniejszych stolic świata!
Transfer na lotnisko i przelot na Nosy Be. Transfer do hotelu.

Dzień 3-4 NOSY BE
Pobyt na Nosy Be – wyspie położonej opodal płn-zach wybrzeża Madagaskaru. Jest to miejsce szczególnie polecane do spędzenia urlopu, obdarzone wręcz idealnym klimatem (słoneczny z krótkimi przelotnymi deszczami), urodzajne i dostatnie, gdzie rosna na export cukier, pieprz i wanilia, gdzie upojna woń kwitnącej ylang-ylang daje wyspie nazwe „perfumowanej wyspy”.
Jest to miejsce gdzie się przyjeżdża na wypoczynek i relaks. Nosy Be pozwala zakosztować wszystkiego co jest charakterystyczne dla Madagaskaru, od cudownych owoców morza do tropikalnych plaż, od kameleonów do lemurów. Miejsce to oferuje liczne możliwości uprawiania sportów, fantastyczne wrażenia podczas nurkowania, chodzenia po górach, łowienia ryb w morzu, wycieczki do rezerwatów i na sąsiednie wyspy.

Dzień 5 TSARABANJINA
Po śniadaniu przejazd do portu Hellville, transfer łodzią na małą ale niesamowicie piękną i górzystą wysepkę Tsara Banjina należącą do archipelagu Mitsio. Archipelag leży w odległości 60 km na płn-wsch od Nosy Be i wszystkie 14 wysp to wyborne miejsca do nurkowania.
Prawdziwą chlubą Tsara Banjina jest czyste kryształowe turkusowe morze, niezniszczone rafy i nieskalane białe plaże z szorstkim piaskiem.

Dzień 6-8    TSARABANJINA
Pobyt w Tsarabanjinie określanej mianem raju Archipelagu Mitsio. Tsarabanjina oferuje wykwintną obsługę na najwyższym poziomie. Wypoczynek na plaży, uprawianie sportów, wycieczki na okoliczne wyspy, wycieczki rowerowe, 4×4,  itp.

Dzień 9 TSARABANJINA - NOSY BE
Transfer łodzią na Nosy Be, przejazd na lotnisko i przelot do Antananarivo.
Wieczorem wylot do Europy . Nocleg w hotelu. Rankiem powrót do Polski.


Jeśli macie Państwo zlecenia na nietypowe i trudne zadania - jesteśmy do Waszej dyspozycji!

TAGI: usługi concierge, pakiet concierge, madagaskar, wycieczka, wczasy, nurkowanie