Dekoracja wnętrz, oprawa plastyczna, projektowanie wnętrz, zakupy
Image Dom i biuro są czymś więcej niż tylko miejscem, gdzie swoje miejsca mają kapelusz czy telefon albo komputer.
Dobrze zaaranżowane wnętrze potrafi je przekształcić w oazę spokoju, relaksu albo - w zależności od aktualnych potrzeb - miejsce do twórczej pracy.

Opierając się na doświadczeniu i znajomości światowych trendów w architekturze i designie, oddajemy do Państwa dyspozycji kompleksowe usługi w zakresie aranżacji i projektowania wnętrz łącząc profesjonalność, rzetelność i rozsądek z dbałością o jakość, oryginalność i funkcjonalność proponowanych rozwiązań.

W trakcie pracy na pierwszym miejscu stawiamy satysfakcję naszych klientów do ich wytycznych i oczekiwań dopasowując prezentowane pomysły projektowe.

Wiemy, że dobry projekt jest pierwszym i jednym z najważniejszych kroków na drodze do stworzenia i urządzenia mieszkania czy domu zgodnego z osobistymi potrzebami i upodobaniami naszych klientów lub lokalu użytkowego będącego wizytówką firmy.

TAK / chcę zamówić usługi / mam dodatkowe pytaniaTAGI: concierge dekorator, decorating, aranżacja wnętrz, dekoracja obiektów, dekorowanie wnętrz, zakupy z projektantem wnętrz, konsultant wnętrz