Corporate Concierge
Usługi concierge dla biznesu Przedstawiamy wyjątkowy program lojalnościowy, stworzony z myślą o wszystkich zapracowanych.

Każdy Pracodawca wie jak dzisiaj trudno jest zatrzymać w firmie dobrych, wykwalifikowanych pracowników. Firmy kuszą już od dawna różnymi benefitami, żeby tylko nie stracić najcenniejszych zasobów ludzkich. Wiadomo jednak, że tylko pracownicy mający pracę pełną wyzwań, dającą im satysfakcję, a równocześnie nie obciążeni zwykłymi, nieinteresującymi zadaniami - czują się docenieni i pracują znacznie bardziej efektywnie.

Wychodząc naprzeciw nie tylko zapracowanej kadrze, a przede wszystkim pracodawcom skupiającym się na efektywności pracy, chcemy zaoferować jedyną w swoim rodzaju usługę - Corporate Concierge - załatwianie codziennych, prywatnych spraw, dzięki czemu Państwa pracownicy będą mogli w pełni skoncentrować się na swoich zadaniach, a jednocześnie poczują się docenieni i odciążeni.

W ramach programu Corporate Concierge udostępniamy pracownika naszej firmy do obsługi Państwa pracowników. Nasz Concierge załatwia różnego rodzaju drobne sprawy osobiste takie jak:

  • usługi typu Osobisty Asystent
  • pomoc w urzędach
  • pomoc w przygotowaniu potrzebnych dokumentów
  • załatwianie spraw na poczcie czy spółdzielni mieszkaniowej
  • podłączenie telewizji kablowej, instalacja albo zmiana telefonu czy internetu itp.
  • zakupy w sklepie lub supermarkecie oraz bardziej wyrafinowane jak np. markowy sprzęt, czy też podarunki i prezenty
  • załatwianie spraw codziennych - pralnia, szewc, reklamacje, apteka, naprawy sprzętu domowego itp.
  • przewożenie rzeczy - każdemu zdarza się czasami zapomnieć komórki, dokumentów itp.
  • umawianie spotkań - po uprzednim przekazaniu numerów kontaktowych umówimy dentystę, dostawy do domu lub naprawy, lekarzy, wizyty w siłowni, SPA, u fryzjera, kosmetyczki, usługi transportowe  (np. przeprowadzki) oraz inne spotkania i terminy osobiste.

Zapewniamy, że każda godzina usług Corporate Concierge w Państwa firmie, pozwoli zaoszczędzić pracownikom cenne minuty prywatnego czasu, dając im i ich rodzinom zadowolenie, a firmie znaczącą poprawę wydajności pracy.

Nasz serwis Corporate Concierge, będzie czynnikiem, który niewątpliwie przyczyni się do wzrostu zaangażowania i lojalności - zatrudnieni docenią, iż Pracodawca uznaje za ważne ich życie osobiste i rodzinne.

Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych szczegółami oferty oraz zakupem usług Concierge.com.pl.

TAK / chcę zamówić usługi / mam dodatkowe pytaniaTAGI: pomoc dla zapracowanych, pomoc zapracowanym, brak czasu, osobisty asystent, wszelkie usługi