Sylwester w Wenecji
Naszą specjalnością są wyjątkowe zadania. Poniżej prezentujemy tylko wybrane realizacje, które mogą świadczyć o kreatywności naszych Zleceniodawców.

Sylwester w Wenecji
Dla grupy przyjaciół przygotowaliśmy kilka propozycji spędzenia czasu w ostatni dzień roku. Po wielu wahaniach został wybrany Sylwester w Wenecji.
W pakiecie grupa otrzymała: 2 noclegi w hotelu **, pokoje 2-osobowe z łaz., 2 śniadania przejazd autokarem turystycznym wyposażonym w WC,caffe-bar, video, klimatyzację, opieka pilota, który realizuje program (bez wnętrz), ubezpieczenie.

Opis imprezy

1 DZIEŃ (29.12.11)
Zbiórka i wyjazd. Jazda non stop do Włoch przez Czechy i Austrię.

2 DZIEŃ (30.12.11) WENECJA
Przejazd do Punta Sabbioni. Rejs stateczkiem turystycznym do Wenecji. Zwiedzanie miasta: gotycki kościół Santa Maria Gloriosa del Frari, będący skarbnicą weneckiego malarstwa i rzeźby, z dziełami Tycjana, Donatella i Belliniego. Następnie Scuola Grande di San Rocco z imponującym cyklem obrazów Tintoretta. Spacer przez most Rialto na plac św. Marka, gdzie stoi bazylika św. Marka - patrona Wenecji. Podziwianie Pałacu Dożów (z zewnątrz) z Mostem Westchnień. Dla chętnych wjazd na wieżę zwaną Campanile, skąd rozpościera się widok na Wenecję i lagunę. Powrót statkiem do Punta Sabbioni. Przejazd na nocleg do Lido di Jesolo.

3 DZIEŃ (31.12.11) LAGUNA WENECKA - WENECJA
Zwiedzanie wysp weneckiej laguny:
  • Burano - wyspa znana z ręcznie tkanych koronek i zaskakująca przybysza bajecznie kolorowymi domami. Zwiedzanie Szkoły i Muzeum Koronkarstwa.
  • San Michele - zwana -wyspą zmarłych”, miejsce pochówku mieszkańców laguny. Spoczywają tu m.in.: kompozytor Igor Strawiński i Siergiej Diagilew, założyciel sławnego Ballets Russes.
Powrót łodzią do Punta Sabbioni, krótki odpoczynek w hotelu. Ok. godz. 22.00 powrót do Wenecji. Noc sylwestrowa na placu św. Marka, okolicznych ulicach i placach, gdzie gromadzą się tysiące Wenecjan i turystów witających Nowy Rok tzw. -wielkim pocałunkiem”. Powrót do hotelu ok. godz. 3.00.

4 DZIEŃ (01.01.12) PADWA
Ok godz.12.00 przejazd do Padwy. Spacer po mieście: bazylika św. Antoniego, historyczne centrum, Piazza delle Erbe. Wyjazd od Polski po południu

5 DZIEŃ (02.01.12)
Powrót do kraju w godz. południowych.

Jeśli macie Państwo zlecenia na nietypowe i trudne zadania - jesteśmy do Waszej dyspozycji!


TAGI: wycieczki na miarę, wakacje szyte na miarę, indywidualne programy wycieczek, travel concierge