Maranello - Ferrari - Lamborghini - Masserati - wyjazd dla grupy
Naszą specjalnością są wyjątkowe zadania . Poniżej prezentujemy tylko wybrane realizacje, które mogą świadczyć o kreatywności naszych Zleceniodawców.

Maranello - Ferrari- Lamborghini - Masserati- wyjazd dla grupy
Stały Klient concierge.com.pl nie miał pomysłu na imprezę integracyjną dla czołowych Klientów i swojego zespołu. Po przedstawieniu wielu propozycji Klient wybrał ofertę zwiedzania Wenecji połączonej z zabawą superszybkimi samochodami i poznaniem muzeum Ferrari.
Ponieważ impreza budziła wiele pozytywnych emocji proponujemy tą ofertę także innym Klientom.
Oto program imprezy.

1 DZIEŃ
Spotkanie uczestników na lotnisku Wrocław - Starchowice o godzinie 14.30 .Wylot samolotu o godzinie 16.20 . Lądowanie w Forli ( k. Bolonii ) o godzinie 18.10. Transfer autokarem do Hotelu Novotel **** w Bolonii. Zakwaterowanie . Kolacja w restauracji hotelowej .

2 DZIEŃ
Po śniadaniu przyjazd wynajętym autokarem do Wenecji , rejs stateczkiem na plac Św. .Marka i zwiedzanie z przewodnikiem Wenecji , miasta które jak magnes przyciąga turystów . Na uwagę zasługuje w zasadzie każdy rejon miasta , nie sposób wszystkiego zobaczyć . Plac św. Marka, Pałac Dożów, Most Westchnień to punkty obowiązkowe. Możliwość przejażdżki gondolami (rejs 50 minut - ok.80€ za 6 osób ). Lunch w restauracji. Przejazd do Bolonii. Zwiedzanie z przewodnikiem miasta , która szczyci się najstarszym uniwersytetem i przepiękną architekturą. Przy Piazza Nettuno, na którym stoi słynny posąg Neptuna , poczujemy przedsmak czekającej nas motoryzacyjnej przygody, jako że trójząb trzymany przez boga mórz został wybrany na symbol marki Maserati. Powrót do hotelu Novotel **** w Bolonii i kolacja.

3 DZIEŃ
Po śniadaniu wyjazd na spotkanie z legendarnymi włoskimi super sportowymi samochodami w Maranello pod Modeną . Na miejscu powitanie przez instruktorów, podział uczestników na dwie grupy A i B

Grupa A
Około godziny 9.00 odprawa z instruktorem , który przybliży tajniki prowadzenia super sportowych aut. Po odprawie uczestnicy odbierają samochody ( 2 osoby na samochód ) i wyruszają po pięknej , usianej pagórkami , winnicami i małymi miasteczkami krainie Emilia Romania . Przewodnik w pierwszym samochodzie będzie prowadził uczestników . Podczas jazdy odbywać się będą postoje , aby kierowcy zmieniali się z pasażerami i wymieniali też marki samochodów . Do dyspozycji będą trzy modele : Ferrari , Maserati i Lamborghini .Jeden z postojów połączony będzie z wizytą u producenta słynnego , oryginalnego sera Parmezan , dzięki czemu uczestnicy będą mogli się dowiedzieć i zobaczyć na własne oczy jak produkuje się ten gatunek , zwany -królem włoskich serów -. Podczas postojów będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z samochodami.

Grupa B
Druga grupa w tym czasie pojedzie autobusem do Maranello - siedziby firmy Ferrari, aby zwiedzić muzeum Ferrari , którego ekspozycja jest uzupełniana nowymi trofeami zdobytymi przez samochody tej marki. Po muzeum krótka wizyta w sklepie z pamiątkami, gdzie uczestnicy będą mogli kupić oryginalne gadżety związane z Ferrari.
Około godziny 12.00 obie grupy spotkają się ponownie nalunch , złożony z typowych dań lokalnej włoskiej kuchni. Po lunchu nastąpi wymiana samochodów i uczestnicy grupy B przesiądą się do samochodów a grupa A pojedzie do Maranello.
Około godziny 17.00 -wyjazd uczestników do Bolonii . Powrót do hotelu Novotel w Bolonii .Kolacja

4 DZIEŃ
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i przejazd do Republiki San Marino , malutkiego państwa czerpiącego korzyści ze sztucznie utrzymywanej autonomii. Republika ma własną mennicę i wydaje własne znaczki pocztowe Liczne sklepy z pamiątkami , sklepy z alkoholem , perfumami i galanterią skórzaną w cenach wolnocłowych . Lunch w restauracji . Następnie przejazd autokarem na lotnisko w Forli . Lądowanie we Wrocławiu o godzinie 20.25

Jeśli macie Państwo zlecenia na nietypowe i trudne zadania - jesteśmy do Waszej dyspozycji!


TAGI: pomysł na prezent, wyjazd do włoch, zwiedzanie muzeum ferrari, nietypowe podróże, wycieczka do San Marino, Bolonia