Witamy w serwisie Concierge.com.pl
Usługi - Asystent na Godziny - VIP Termin “concierge” wywodzi się z języka francuskiego. Jego znaczenie zmieniało się na przestrzeni lat, ostatecznie odnosząc się do urzędnika dworskiego odpowiedzialnego za dbanie o goszczących notabli oraz spełnianie ich życzeń. Obecnie Concierge to, mówiąc najprościej osoba, która pomaga innym czerpać przyjemność z życia, spełniając ich - nawet najbardziej szalone - życzenia i oszczędzając przy okazji ich czas.

Celem działalności Concierge.com.pl jest pomaganie Państwu w nietypowych sytuacjach życiowych , uprzyjemnianie Państwu spędzania wolnego czasu oraz spełnianie Państwa nietypowych marzeń. Nasi Konsultanci przez całą dobę czekają na Państwa telefon albo mail, żeby zorganizować pomoc, służyć informacją lub zaproponować wyszukane formy spędzenia wolnego czasu.
Jeśli poszukujecie opiekunki dla swojego dziecka, czy może pragniecie wybrać się w egzotyczną podróż na drugi kraniec świata - konsultanci Concierge.com.pl zatroszczą się o wszystkie detale zamówienia.

Zespół Concierge.com.pl to mieszanka osobowości i charakterów. Wspólnie podejmujemy się nawet najbardziej wymagających zadań, wielokrotnie dowodząc, że nie ma rzeczy niemożliwych. Osiągamy takie efekty dzięki pasji, wytrwałości i zaangażowaniu.

Staramy się zaspakajać najbardziej ekstrawaganckie zachcianki , marzenia i plany!